Організаторам

ОРГАНІЗАТОРАМ

Партнерська програма

Організаторам

TICKETS.BIZ.UA запрошує до співпраці організаторів заходів і компанії, які бажають розширити спектр своїх послуг. Взаємовигідні умови роботи і точність розрахунків гарантовані!

Для організаторів TICKETS.BIZ.UA надає наступні послуги:

Продаж квитків через сайт TICKETS.BIZ.UA. і точки продажу по всій Україні
Організація контрольно-пропускної системи
Організація рекламних кампаній і промо-акцій
Виконання функції “квитковий стіл”
Cshow – це найбільша база заходів і анонсів подій. На сайті TICKETS.BIZ.UA максимально зручно реалізована система інтернет-комерції, а також є можливість продажу додаткових товарів.

Ви зможете істотно збільшити продаж квитків і зменшити витрати на просування заходів, представлених на сайті TICKETS.BIZ.UA . Всі заходи на сайті супроводжуються докладним описом, фото- і відеоматеріалами, планами залів та їх адресами. Відвідувач сайту може вибирати заходи за жанрами та локацією їх проведення. Покупець має можливість купувати на сайті, в call-центрі та у наших партнерів як звичайний, так і електронний квиток.

Точки продажу об’єднані в єдину мережу.

Сall-центр
Клієнти Cshow.biz.ua можуть замовити квитки та їх доставку, зателефонувавши в call-центр. Контактний номер call-центру та графік роботи можна подивитися тут.

Цифрові технології
Cshow.biz.ua  розвиває електронні продажі, підключаючи інформаційні сайти, інтернет-магазини, сайти концертних майданчиків і театрів до продажу квитків.

Ми розвиваємо просування заходів та продаж квитків на них в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Youtube.

Організація контрольно-пропускної системи
Cshow.biz.ua  регулярно надає організаторам заходів послуги з організації контрольно-пропускної системи, до яких відносяться: забезпечення обладнанням, персоналом, обробка баз даних інших квиткових операторів і організація процесу контролю квитків на вході.

Організація рекламних кампаній і промо-акцій.
Організація будь-якого заходу вимагає проведення активної PR- та рекламної кампанії. TICKETS.BIZ.UA  пропонує організаторам просування як за допомогою власних ресурсів, так і організацію повномаштабної рекламної кампанії.

Виконання функції “квитковий стіл”
TICKETS.BIZ.UA бере на себе функцію квиткового столу – розподільного центру квитків між квитковими операторами. Використовуючи напрацьовані канали продажів, відвідуваний вебсайт і партнерську мережу, ми якісно і швидко забезпечимо продаж квитків на Ваші заходи!